Kristina Baki: Babi nuk më linte të dilja nga shtëpia se …

Modelja Kristina Baki e ftuar në ” Wake Up” rrëfeu se në fillim të karrierës së saj prindërit nuk kanë qenë dakord që ajo të bëhej një modele. “Ngacmimet nga meshkujt prindërit i kanë pasur merak, madje babi shpesh nuk më linte të dilja nga shtëpia. Por, tani e kanë parë se çfarë rruge kam zgjedhur dhe më mbështesin”- u shpreh modelja, e cila në fakt është një nga më të suksesshmet në Shqipëri, por edhe e kërkuar nga agjencitë ndërkombëtare të modës.

Share With:
Translate »
598 Views