Kristina Neranxi festë me miqtë për lindjen e djalit, Gabriel (Video)

Sipërmarrësja Kristina Neranxi, para pak javësh solli në jetë fëmijën e saj të parë, një djalë që e quajti Gabriel. Detajet për gjininë dhe emrin i mësuam që gjatë shtatzanisë. Pa iu druajtur fare miteve të syrit të keq, ditën që lindi Gabriel, ajo postoi një foto të tij nga materniteti në llogarinë e saj në Instagram. 

Pasi Gabrieli është disa javë më i rritur, Kristina ka organizuar një festë mbrëmjen e sotme. Festa duket e zhurmshme dhe e mbushur me tollumbace të bardhë dhe bojëqielli. Për më shumë ndiqni videon mëposhtë: 

/Kids’ Time

Share With:
Translate »
1644 Views