Kumbari i dashurisë së tyre, Big Brother VIP ka një urim për Kiarën dhe Luizin

Ditën e sotme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito morën dhuratën më të bukur në botë. Vajza e tyre, Luna, erdhi në jetë dhe ky lajm u bë me dije nga vetë çifti nëpërmjet një postimi në Instagram.

Urimet e përzemërta kanë qenë të pafundme, si nga personazhe VIP, familjarë, dashamirës të çiftit etj.

Një urim pak momente më parë ka ardhur dhe nga produksioni i ‘BBV’ të cilët nëpërmjet një postimi në Instagram shkruajnë:

“Mirë se erdhe Luna Mari Ejlli! Shumë urime për Luizin dhe Kiarën nga ‘Big Brother Vip’.”

Prindër për herë të parë, "Big Brother Vip"

Share With:
Translate »
26 Views