Kur babi Blendi “konsultohet” në zyrë me të voglën e tij për emisionin e rradhës

E diela zakonisht na gjen ose në shtëpi ose duke jashtë duke kaluar kohë me të dashurit tanë. Por ka nga ata që të dielën e kalojnë në zyrë ashtu si Blendi Fevziu. Ai ka ndarë një foto me ndjekësit e tij në Instagram ku shfaqet bashkë me të bijën. Ajo i ka zënë karriken të atit dhe me sa po kuptojmë po i jep “udhëzimet” për emisionin e rradhës. Nuk i dihet, ndoshta në të ardhmen mund të drejtojë dhe vetë emisionin. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
567 Views