Kur dhuratat bëhen nga shpirti, vajzat e Eni Janit surprizojnë të ëmën

Sot ka qenë një ditë e veçantë për të gjitha nënat shqiptare. Ato kanë gëzuar 8 Marsin, tashmë të kthyer në një festë. Nuk kanë munguar dhuratat nga fëmijët dhe të dashurit e tyre. Edhe Eni Janin e kanë surprizuar vajzat, Stina dhe Ajri. Ato i kanë dhuruar të ëmës kartolina të bëra vetë, një vazo me lule dhe një tortë ku shkruan: “Mami gëzuar 8 Marsin”. Sa bukur kur dhuratat bëhen nga shpirti! /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1384 Views