Kur fotot e vajzës së Rudina Magjistarit janë si skena filmi

Rudina Magjistari duket se u rikthehet shpesh fotove të saj e sidomos të së bijës, Mia. Ditën e sotme, si duket disi më e ngeshme, ajo ka postuar një foto të së voglës të shkrepur gjatë pushimeve. Moderatorja e ka përshkruar foton me këto fjalë: “Kjo foto më êshtë dukur gjithmonë si skenë filmi”. Dhe në fakt ka plotësisht të drejtë! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
703 Views