Pas 4 muajsh e bekuar, deputetja Jorida Tabaku na njohu me binjakët e saj

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku na ka prezantuar sot përmes një fotoje të postuar në Instagram, me binjaket e saj.

Tabaku solli në jetë dy vogëlushet Arbën dhe Irisin katër muaj më parë. Gjatë kësaj kohe deputetja nuk kishte postuar asnjë foto të vajzave.

Por sot në këtë ditë me diell, deputetja është dorëzuar dhe ka postuar një foto kaq të ëmbël me bukuroshet e saj.

Edhe pse me kurriz, binjakët ngjajnë si dy kukulla në krahët e mamit. Deputetja shkruan bashkangjitur kësaj fotoje “Katër muaj lumturi”.

Share With:
Translate »
788 Views