“Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti”/ Përlotet Bes Kallaku në “Ferma VIP”

Kryeplaku i “Ferma VIP”, Bes Kallaku, është përlotur gjatë spektaklit të djeshëm gjatë momentit që po shihte klipin e surprizës së vajzës së Florit.

Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti”, është shprehur Besi i përlotur.

Sakaq rikujtojmë që ai është baba i dy fëmijëve, Ajka dhe Amen, nga marrëdhënia me këngëtaren e njohur Xhensila Myrtezaj.

Vetëm pak kohë më parë, teksa u përfol kudo nëpër rrjet, ishte Besi i cili konfirmoi ndarjen nga ish-partnerja e tij.9

Share With:
Translate »
23 Views