Kur nuk mund t’i dallosh cila është nëna e bija, Learta me të ëmën

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E në një nga fotot e fundit të saj, ajo shihet bashkë me nënën ku të dyja po duken shumë të bukura dhe elegante.

Vështirë të dallohet cila është nëna e cila e bija.

Share With:
Translate »
681 Views