Ditëlindja ishte e Ermailt, por torta ishte e Sias

Kur vjen në jetë një fëmijë, gjithë vëmendja e familjes zhvendoset tek ai. Dhe Ami këtë na ka lënë të kupojmë me postimet e saj të përditshme.

Mbrëmjen e sotme ajo ka ndarë me ne tortën e mirëseardhjes së vajzës së saj Sia. Edhe pse ditëlindja ishte e babi Ermalit, tashmë duket se prindërit kanë kaluar në pla të dytë, pasi nuk pamë asgjë nga festime e komedianit.

Urojmë që jeta e vogëlushes të jetë gjithmonë e ëmbël dhe Joeli të mos bëhet xheloz por ta dojë shumë.

/Kids’ Time/

Share With:
Translate »
2019 Views