Kur talentet e mëdha i rrëmbejnë kupat që të vegjël, Kejsi Tola bëhet nostalgjike

Të gjithë e njihni Kejsi Tolën, një nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, por përpara kësaj arritjeje e mbani mend ku ka nisur gjithçka?

Vetë Kejsi me anë të një ‘InstaStory” është kthyer pas në kohë me një foto të 2008-ës, duke na kujtuar ditën kur u shpall fituese e “Ethet e së Premtes.” E vogël, por shumë e talentuar që prej asaj dite, Kejsi është rritur shumë artistikisht.

Rezultate imazhesh për kejsi tola fiton ethet

“Po e kam akoma këtë kupën dhe vazhdon të jetë shumë e rëndë”, – shkruan Kejsi në foton e momentit të fitores.

Share With:
Translate »
740 Views