Kur vjen puna tek fëmijët të gjitha nënat shprehen njësoj, edhe Tuna nuk bën përjashtim

Tuna është një nga këngëtaret më të mira dhe më të preferuara për publikun shqiptar, por së fundmi i është dedikuar me të gjithë kohën e saj, djalit të saj Tian.

Herë pas here ajo poston foto me djalin në Instagram, por këtë herë Tuna ka publikua një foto të Tian me dedikim të veçantë emocionues për të.

“Për aq kohë sa jetoj, ti do jesh bota ime” – ka shkruar këngëtarja mbi foton e postuar në Instastory.

Share With:
Translate »
657 Views