Kush nuk do ta dëshironte një pushim nga gjidhënia si ky që po bën Emina Cunmulaj!

Modelja e famshme shqiptare nga Mali i Zi, Emina Cunmulaj është bërë nënë për herë të tretë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë të cilin ka zgjedhur ta ushqejë me qumësht gjiri, si zgjedhja më e shëndetshme që mund t’i ofrohet çdo fëmije në vitin e parë të jetës.
Por teksa sfidat e një nëne janë të shumta që lidhen me lodhjen, orët e gjidhënies me orar e pa orar, Emina ka treguar se ka marrë pak pushim.

 

Dhe çfarë pushimi! Një kohë relaksi në një ishull të ngrohtë, me rroba banjo, det e diell. Këtë pushim do e lakmonte çdo grua, me apo pa fëmijë!

Share With:
Translate »
30 Views