“Kush tha që kam vetëm një bebe?”, Xhensila na habiti me deklaratën e fundit

Xhensila Myrtezaj po i mungon muzikës pasi prej një viti nuk po sjell këngë të re, por ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale duke postuar shpesh foto nga përditshmëria.

Mbrëmjen e sotme Xhensila ka postuar një video ku shfaqet duke udhëtuar me Besin me makinë dhe në sfond dëgjohet një zë fëmije.

Ishte pikërisht Besi i cili po këndonte këngën “Senorita” me zërin e një fëmije për ta bërë Xhensilën të qeshte.

“Kush tha që kam vetëm një bebe?”, shkruan Xhensila në videon të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

Share With:
Translate »
856 Views