Artisti i njohur jep lajmin e ëmbël: Baba për herë të dytë

Po bëhet baba për herë të dytë baba një artistët më të pëlqyer nga publiku e ndër më të suksesshmit me hitet e tij, Dj Khaled. E fejuara e Khaled është shtatzënë dhe çifti po presin një djalë.

Dj Khaled postoi një video në Instagram nga vizita e të fejuarës tek doktori. Ai shfaqet krah djalit të tij të parë i cili duket shumë i lumtur që do bëhet me vëlla.

“Zoti është i madh. Gjithçka që kam dashur të bëj është të frymëzoj botën dhe të lë trashëgimtarë. Pothuajse tri vjet më parë kur kuptova se mbretëresha ime është shtatzënë me Asahd, unë e dija se jeta ime do të ndryshonte përgjithmonë. Pas atij bekimi, lëshova disa nga albumet e mia më të mira deri më tani, frymëzuar nga madhështia e tij. Kur mendova se jeta nuk mund të ishte më mirë, mora një bekim tjetër kur mësova se mbretëresha ime po sjell një tjetër trashëgimtar. Ndihem më i frymëzuar se kurrë më parë. Teksa po hyjmë në këtë udhëtim, unë po marr dashuri nga fansat. Zoti është më i madh. Allah të dua shumë. Mbretëresha ime, të dua shumë. Asahd të dua shumë. Dhe djalit të vogël që po rritet në barkun e mbretëreshës sime, të dua shumë. Jemi më të mirët”, shkruan Khaled.

View this post on Instagram

God is the greatest. All I ever wanted to do was inspire the world to be great and to leave a legacy. Almost 3 years ago when I found out my queen was expecting our son Asahd I knew my life would change forever and that OUR legacy would soon be on the way. After that blessing I released some of my biggest albums to date (Grateful and Father Of Asahd) inspired by his greatness. Just when I thought life couldn’t get any better, I received another blessing that my queen is expecting an addition to our legacy. I’m feeling more inspired than ever now. As we go into this journey I’m taking FANLUV along with me to keep the love and blessings flowing to the world ! #FAMILY God is the greatest. MAMA ASAHD ,ASAHD WE GOT ANOTHER ONE !!!!!!!!!!!!!!! ALLAH I LOVE YOU SO MUCH !!!!! 🙏🏽🤲🏽🙏🏽🦁🦁🤰😀❤️🎉 MY QUEEN I LOVE YOU SO MUCH ! ASAHD I LOVE YOU SO MUCH ! And to the little boy in my QUEEN’S BELLY I LOVE YOU SO MUCH ! #WETHEBEST !

A post shared by DJ KHALED (@djkhaled) on

Share With:
Translate »
324 Views