Kylie Jenner është shtatzënë me Timothee? Ky detaj po çmend rrjetin!

Orët e fundit, rrjetet sociale janë kthyer në një vorbull thashethemesh që vërtiten rreth Kylie Jenner. Thashethemet tregojnë se Kylie Jenner mund të jetë shtatzënë për herë të tretë dhe babai është askush tjetër përveç aktori Timothee Chalamet.

Spekulimet filluan të rriteshin kur në një foto familjare ran ë sy veshja e Kylie-t. Sipas disa vëzhguesve të mprehtë, kishte disa ngjashmëri me veshjet që ajo kishte veshur gjatë shtatzënive të saj të mëparshme me Stormi dhe Aire.

Shpejt, ndjekësit filluan të thurin një rrjetë hamendjesh rreth mundësisë së një trashëgimtari të tretë gjatë rrugës.

Qershia mbi tortën e thashethemeve erdhi me identifikimin e supozuar të babait – Timothee Chalamet, me të cilin Kylie supozohej se po festonte përvjetorin e tyre të parë si çift.

Megjithatë, siç ndodh zakonisht në këto raste, mungesa e konfirmimit zyrtar nga personat e përfshirë e ka mbajtur audiencën në pikëpyetje.

 

Share With:
Translate »
38 Views