Kylie Jenner nuk dorëzohet, ‘harron’ shiun dhe i organizon të bijës festën spektakolare për ditëlindje

Vajza e Kylie Jenner dhe Travis Scott mbushi pak ditë më parë 1 vjeç. Por moti me shi bëri që Kylie mos t’i organizonte Stormi Webster një festë ashtu siç e kishte planifikuar. Megjithatë ajo nuk u dorëzua dhe gjatë mbrëmjes së djeshme, organizoi një festë të dytë. “Bota e Stormi-t” është quajtur festa e dytë, e cila ishte më përmasa spektakolare, që nga dekori, ushqimi dhe dhuratat.

Pamjet i ka bërë publike në ‘Instagram’ vetë Jennner, e cila shfaqet shumë entuziaste për të bijën.

Share With:333 Views