Kylie Jenner poston foton e parë të bebushes

Shtatzania e Kylie Jenner ka qenë në qendër të vëmendjes muajve të fundit. Lajmi i lindjes së vajzës së saj tregoi shumë sekrete e të pathëna. Dhe sot, Kylie Jenner ndan çaste lumturie të mëmësisë me të gjithë ndjekësit e saj. /Kids’ Time/

stormi ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Share With:
Translate »
597 Views