Kylie Jenner poston fotot e rralla të të birit dhe zbulon pse fillimisht e quajti Wolf: E gjeti Khloe, ndjeva presion

Kylie Jenner publikoi në Instagram disa foto të djalit të saj 8-muajsh, emri i të cilit – fillimisht ishte Wolf Webster – ende nuk është bërë i ditur.

“Home” -ka shkruar ajo krah postimit, i cili filloi me një fotografi të miliarderes së veshur me bikini duke parë të birin i cili ndodhej i shtrirë në një shezlong pranë pishinës.

Kylie e ka mbajtur sekret emrin e fëmijës së saj të dytë dhe fytyrën e tij, duke u siguruar që vetëm pjesë të të voglit – përfshirë këmbët e tij të vogla – të ishin të dukshme në postimin e saj.

Një fotografi tjetër tregonte vajzën e themelueses së ‘Kylie Cosmetics’, 4-vjeçaren Stormi Webster, të veshur me atlete matchy-matchy me vëllain e saj të vogël.

Stormi u pa në një foto duke përkëdhelur një kalë dhe duke mbajtur një çantë të lezetshme në formë lakuriq nate.

Në episodin e fundit të “The Kardashians” të Hulu, Jenner zbuloi se ajo dhe i dashuri Travis Scott e quajtën djalin e tyre Wolf sepse ajo ndjeu “presion” në spital.

“Ne me të vërtetë nuk kishim menduar një emër”, i rrëfeu ajo Kris Jenner. “Ne menduam se do ta gjenim kur ta shihnim atë, dhe nuk ndodhi.”

Ajo përshkroi se ndihej e stërmbushur kur erdhi koha “për të nënshkruar certifikatën e lindjes”, duke vënë në dukje se djali i saj kishte nevojë për një lloj identifikimi “ose përndryshe ata e regjistrojnë atë pa emër ose numër të Sigurimeve Shoqërore”.

Kur Khloé sugjeroi Wolf, Kylie vrapoi me të sepse asaj “i pëlqente WW”. (Emri i vërtetë i Scott është Jacques Webster.)

E vendosëm Wolf Webster-in në atë moment dhe menjëherë pasi nënshkrova certifikatën e lindjes, thashë: “Çfarë bëra?”” kujtoi ajo.

Edhe pse Kylie e siguroi Kris se ajo dhe Scott kanë zgjedhur që atëherë një emër të ri dhe të përhershëm për vëllain e Stormit, ajo vuri në dukje se reperi 31-vjeçar “ende ndryshon” mendje ndonjëherë.

Ai vjen dhe thotë, ‘Më pëlqen shumë ky emër’. Dhe unë jam si, ‘Nuk mund ta bëjmë më këtë’, tha ajo.

Kylie tregoi se ajo dhe muzikanti nuk e kanë ndryshuar ende emrin e Wolf ligjërisht.

Çifti fëmijën e tyre të dytë më 2 shkurt, një ditë pas ditëlindjes së katërt të Stormit. Kylie njoftoi lindjen në Instagram me një foto bardh e zi të dorës së të porsalindurit.

Share With:
Translate »
40 Views