Lule Hajdari në gjendje jo të mirë, po rrezikon vetën dhe foshnjën me lindje para kohe

Blogeria e njohur Kosovare, po ballafaqohet me një moment të vështirë në jetën ë saj.

Lulja ka kaluar sëmundjen e kancerit muaj më parë. Ajo më pas lajmëroi ndjekësit se është në pritje të ëmbël.

Por duket se fundi i shtatzanisë nuk po i ecë mirë.

Në postimin e fundit në Instastory, burri i saj Lirimi, shfaq disa imazhe nga salla ku po pritet të lind Lulja,

Ai në foto shprehet se po presin lajme të mira dhe kërkon ndihmë nga Zoti

.  

Share With:
Translate »
75 Views