Kylife feston sot 25 vjetorin dhe e kujtoi me këto super foto nga ditëlindja e saj e parë

Kylie Jenner feston sot ditëlindjen e saj të 25.

Ylli i Kardashian e ka nisur mëngjesin e ditëlindjes disi nostalgjike.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto nga ditëlindja e saj e parë.

Kylie nuk ka ngurruar të ndajë gjithashtu edhe urimet speciale që ka marrë nga familja dhe miqtë e ngushtë.

Edhe pse e re në moshë, ikona e rrjeteve sociale feston mes suksesve të kompanive të saj dhe bekimeve familjare krah dy fëmijë dhe partnerit, reperi Travis Scott.

Kris Jenner with daughter Kylie on her first birthday

Kylie ka vendosur t’i mbaj planet e  ditëlindjes surprizë, çka ka bërë që fansat dhe rrjeti të haudojnë se si do e festoj ajo këtë ditë të veçantë.

kyk

kukw

Share With:
Translate »
30 Views