Labi flet për kohën kur babai i tij pësoi vdekje klinike dhe atij i duhej të këndonte

Këngëtari i njohur shqiptar Labinot Tahiri, ka ndarë me publikun ‘5 datat’ e paharruara të jetës së tij.

Përballë Liberta Spahiut, ai foli për periudhën kur babai i tij ka pësuar vdekje klinike dhe si artisti u detyrua të këndonte ndërsa të atin e kishte të sëmurë.

Në videon më poshtë kuptoni shumë gjëra nga jeta e Labit, të cilat mbase nuk i keni ditur kurrë më parë.

Share With:
Translate »
85 Views