Lajm i bukur! Fiton betejën me jetën Biorni i vogël në Maternitetin “Koço Gliozheni”

Stafi i shërbimit të terapisë intensive në Maternitetin “Koço Gliozheni” kanë bërë një punë fantastike që Bjorni i vogël, të fitojë betejën për jetën????‍⚕️????????

????Pas ditëve të vështira në terapinë intensive, nën kujdesin shembullor të mjekëve dhe infermierëve, Bjorni dhe bashkë me nënën e tij, janë kthyer shëndosh e mirë në shtëpi.
#Jetëtëgjatë ❤

Share With:
Translate »
61 Views