Landi i ‘West Side Family’ është bërë baba për herë të parë

Me një foto të vetme, Landi i ‘West Side Family’ ka treguar se është bërë baba për herë të parë.
“Për momentin nuk ndodhem në shtëpi”, ka shkruar këngëtari krah fotos me bebin në krahë e duke “koduar” kështu mesazhin e tij. Miqtë dhe ndjekësit e kanë uruar menjëherë Landin për këtë moment special në jetën e tij, ndonëse një pjesë e mirë duhet thënë se janë gjithë sy e veshë për të ditur më shumë.

Share With:
Translate »
288 Views