Lea është rritur aq sa për ta mbajtur gishtin tek goja

Prindërit e rinj Bradley Cooper dhe Irina Shayk sa herë dalin me vajzën e tyre Lea në publik, tregojnë se janë një familje e adhurueshme.

Aktori dhe modelja, duken dy prindër mjaft të përkushtuar dhe shoqërojnë njëri-tjetrin gjithmonë në shëtitjet me vajzën e tyre.

Bradley është ai që mban gjithmonë në dorë Lea-n që është e bardhë si bora dhe mjaft e shëndetshme.

Me dy prindër aq të bukur, Lea sigursht që do ishte një super yll i vogël. Kjo nuk është shëtitja e vetme e çiftit me vogëlushen e tyre.

Ata u fotografuan fundjavën e kaluar në Malibu në bregdet dhe ajo foto ngjan fiks si një foto kopertinash.

Share With:
Translate »
991 Views