Learta na tregon si do të duket motra e Matinit

Learta u bë emër i njohur për të gjithë që nga martesa me Kushtrimin, djalin e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, aq më tepër kur  në muajin gusht të vitit 2017, u bë nënë për herë të parë me një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Matin.  Vogëlushi me një pamje ëgjëllore mori zemrat e të gjithëve.

Tani që Matini është rritur pak, duket se Learta ka filluar të mendojë edhe për fëmijën e dytë dhe këtë e dëshmon përmes një postim që ka bërë në InstaStory.  Ajo ka publikuar një foto të një vajzë të vogël bukuroshe me sy të kaltër, ndërsa ka shkruar ‘Nëse Matini do të kishte një motër’. Në fakt nisur nga tiparet e Matinit, edhe vajza kështu do të duket. /Kids’Time/

 

Share With:
Translate »
796 Views