Portreti i ri familjar i familjes së Messit është thjeshtë dashuri

Ylli i Barcelonës, Leo Messi sot është bërë baba për herë të tretë.

Djali i tretë i Antonella Roccuzzos dhe Lionel Messit tashmë i është prezantuar publikut.

Ciro, i lindur në Barcelonë, i bashkohet vëllezërve të tij Thiago e Mateoo dhe ishte ishte arsyeja pse Messi mungoi në ndeshjen e  Barcelonës kundër Malagas.

Roccuzzo ka publikuar në rrjetet sociale një foto me të porsalindurit dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Image

Share With:
Translate »
904 Views