Ledina e merr më seriozisht se vogëlushet lojën “Kush bën poza më të bukura”

Ajo njihet si një nga femrat shqiptare me trupin më të bukur. Ledina Çelo ka treguar sërish linjat për fansat, me një fotot të publikuar në profilin e saj në Instagram. Aktualisht ajo ndodhet në Shqipëri, ku ka ardhur të pushojë për disa ditë bashkë me familjen e saj. Pak minuta më parë këngëtarja ka postuar disa foto ku na tregon se po luan një nga lojërat më të dashura për vajzat e vogla që shumë prej jush besojmë se e mbajnë mend: “Kush bën poza më të bukura”. Duket se Ledina e ka marrë shumë seriozisht rolin e saj brenda lojës, aq sa ne nuk mund të dalim më nga Instagram-i i saj. Ledina njëkohësisht është duke u “mburrur” dhe me bukurinë shqiptare, jo vetëm hijeshinë që ka një grua shqiptare si ajo, por edhe vendi ynë.

Share With:
Translate »
851 Views