Leonora Pokoska bëhet nënë për herë të parë, foto nga salla e lindjes

Këngëtarja shqiptare është bërë sot nënë për herë të parë.
Ajo ka lindur një vajzë dhe familja e vogël është shumë e lumtur.

Leonora Poloska, e njohur për disa këngë, kishte bërë të ditur që ishte në pritje të fëmijës. Sot, bashkëshorti i saj, kompozitori Andin Randobrava, nëpërmjet një statusi dhe një fotoje ka zbuluar për të gjithë gëzimin e familjes së tyre.

“Gruja jem e dashur Faleminderit që na e linde këtë Princeshë. Mirse erdhe qika babit zemra jeme ma e mira nbot”, është mesazhi i tij.

Edhe sytë e mamasë së re shkëlqejnë nga gëzimi…

Share With:
Translate »
880 Views