Letra e djalit të Anduena Llabanit për prindërit e divorcuar

Pasi shfaqjes së insertit në emisionin “Rudina” ku ishte e ftuar Anduena Llabani për të folur për jetën pas divorcit, në studio u shfaq i biri, Aleksei. 
Djalin e gazetares së kronikës së zezë e kishim parë për herë të fundit në ekran kur ishte 7 muajsh.

    
Ndërsa sot, ai di të shkruajë dhe ka një dedikim për prindërit e tij. Sot të divorcuar prindërit e Aleksei i ruajnë kontaktet dhe në prani të djalit nuk lënë të kuptohet se marrëdhënia e tyre vazhdon vetëm falë tij. 
Në letër ai shkruante:
“Jam pasha nga Tepelena, 
të gëzohet Anduena.
Jam i fortë si graniti,
të gëzohet Arditi (babai)”. 

/Kids’ Time

 

 

Share With:
Translate »
1125 Views