Lian dhe Vesa edhe dy muaj larg babit Big Basta derisa të mërzisin fansat me këtë lajm të “keq”

Vesa Luma dhe Big Basta janë një ndër çiftet më të dashur për publikun dhe që prej vitesh janë pjesë e tregut muzikor shqiptare me këngë e videoklipe të reja.

Çifti prej disa vitesh jetojnë në Tiranë me djalin e tyre Lian, por një postim i fundit i Vesës ka lënë dyshime se ata po përgatiten për t’u zhvendosur familjarisht në SHBA.

Vesa ka postuar një foto ku shfaqet një tufë pinguinësh, por ajo që tregon shumë janë fjalët që Vesa shkruan sipër fotos.

“Edhe 2 muaj përpara se të ikim. Aventura të reja. Nga fillimi”, shkruan Vesa duke lënë të kuptohet se pas 2 muajsh me siguri edhe ajo do t’i bashkohet Big Bastës i cili ka 5 muaj që po qëndron në SHBA.

Share With:
Translate »
873 Views