Zanfina poston foton e Uliksit që ngjan me të

Kur në familjen e secilit prej nesh vjen në jetë një fëmijë, të gjithë vëmendjen e merr ai. Mundohemi të ruajmë çdo çast me aparatin tonë fotografik dhe fillojmë e shohim fotot me rradhë për të parë se kujt i ngjan. Dhe këtë gjë e bën edhe Zanfina. E lumtur si teze e re, ajo postoi një foto të Uliksit, djalit të Adelina Ismailit dhe shkruan:
“Shpirti i shpirtit tem, beba jem, drita jem, engjulli jem… t’don tezja qe i ke perngja ???? ma se shumti ne jete… can’t wait to spoil you! ❤️❤️ mini Me”.
Sa me dashuri që flasin tezet kur vjen puna tek nipërit dhe mbesat! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
867 Views