Libri mbi jetën e Rita Orës, na zbulon foto interesante nga fëmjëria e saj

Një libër mbi jetën e Rita Orës pritet të dalë në shitje në Britani dhe zbulon shumë gjëra dhe shumë fotografi nga fëmijëria e këngëtares së famshme. Ende nuk është konfirmuar se a do të autorizohet ky libër nga këngëtarja me origjinë nga Kosova. Më poshtë keni mundësi që të shikoni foto të marra nga libri.

Share With:
Translate »
800 Views