Lindi para dy vitesh, sërish shtatzënë në muajin e pestë

Habiti në 2015 me fotot e shkrepura ku tregonte barkun e fryrë dhe abdominalet plot muskuj dhe deklaratën e bërë në atë kohë se shtatzënia nuk e kishte penguar në regjimin e përditshëm stërvitor, përkundrazi.

E sot, 33-vjeçarja Sarah Stage është sërish shtatzënë. Ajo është pesëmuajshe me fëmijën e saj të dytë, por veç njerëzve të saj të afërt, vështirë se të tjerët do ta dallonin në pamje të parë se përballë kanë një modele shtatzënë.

Ajo postoi në rrjetet sociale një seri shkrepjesh, ku barku është krejtësisht i sheshtë.

Share With:
Translate »
898 Views