Lisa Marie Presley do të varroset pranë babait dhe djalit të saj të ndjerë

Lisa Marie Presley do të varroset pranë babait dhe djalit të saj të ndjerë në pronën e familjes në Tennessee, Graceland.

Ky lajm është bërë i ditur nga një përfaqësues i familjes. Këngëtarja, e cila vdiq si pasojë e një arresti kardiak në shtëpinë e saj të enjten, ishte 54 vjeç.

Ajo ishte fëmija i vetëm i “Mbretit të Rock ‘n’ Roll”, Elvis Presley.

Lisa Marie Presley's Son Looks Like Elvis In New Family Photo |  LittleThings.com

“Vendi i fundit i pushimit të Lisa Marie do të jetë në Graceland, pranë djalit të saj të dashur, Benit”, tha një përfaqësues i vajzës së saj.

Djali i Presley-t, Benjamin Keough, vrau jetën në gusht 2020 në moshën 27-vjeçare.

Lisa Marie Presley's Final Instagram Posts Honored Late Son Benjamin

Share With:
Translate »
56 Views