London fillon kursin e notit me mami Sarën

Më në fund mami Sara dhe babi Ledioni kanë vendosur të mos na e fshehin më djalin e tyre Londonin. Ata kanë preferuar që deri para pak ditësh të mos e ekspozonin vogëlushin e tyre. Por tashmë ata kanë vendosur ndryshe, pasi mami Sara e poston vazhdimisht bukuroshin London në Instagram. Këtë të diel duket se familja Liço ndodhet në plazh dhe në videon më poshtë duket London me mamin ndërsa shijojnë ujin, ndërsa babi Ledioni i gatshëm për të ruajtur cdo kujtim të të birit.

 

Share With:
Translate »
790 Views