Loredana dhe Hana nisin pushimet në Dubai

Loredana është ylli i muzikës, që ka lënë gjurmë si në botën e muzikës shqiptare ashtu edhe gjermane

Loredana nga lidhja me Mozzikun, mori dhuratën më të bukur, Hanën.

Ajo është një nënë mjafte e kujdesshme.

të e

Këngëtarja ndau një fotografi, ku shihet deri sa po puthë në buzë vajzën e saj.

Kjo foto mori vëmendjen e publikut dhe u komentua shumë.

Share With:
Translate »
76 Views