Zhduken tre të mitura në Dibër! Familjarët kërkojnë ndihmë

Njoftim i rendesishem:
Jane humbur sot 3 minorene në Maqellar/Dibër, Xhesika e Andeta Hamzaj dhe Orgesa Piku.
Familjarët janë të alarmuar, nuk kanë kontakte prej shumë orësh me vajzat.
Vajzat janë të mitura dhe për herë të fundit janë parë në fshatin Dovolan të Maqellarës.
Ju lutemi shperndajeni postimin dhe per cdo informacion dhe kontaktoni ne kete numer 0672306442

Share With:
Translate »
135 Views