Loredana e uroi kështu Mozzikun për këngën e re

Dyshja Mozzik dhe Loredana sërish në sy të mediave rozë.

Projekti i ri i Mozzik ku shihet si një baba më fëmijë në dorë, bën që Loredana të reagoj.

Pas publikimit të këngës ajo ndau në Instastroy një palë këpucë për fëmijë, ku po thuajse të njëjtin postim e bëri edhe reperi ditë më parë.

  

Ky është një urim, apo rastësi, këtë e di vetëm Loredana,

Share With:
Translate »
64 Views