Loredana na tregon si është raporti i Hanës dhe të dashurin e saj

Loredana muaj më parë bëri publikë lidhje me futbollistin e njohur Gjerman.

Siç duket ai ka një raport tejet të mirë me bijën e saj, Hanën.

Në një postim që ndau Loredana, ata duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Kujtojmë që Hana është fryt i dashurisë mes Mozzikut dhe Loredanës

Share With:
Translate »
27 Views