Young Zerka do të bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebes dhe identiteti i partneres

Një tjetër bebush është rrugës në shoubiz. Young Zerka do të bëhet shumë shpejt baba dhe është zbuluar edhe gjinia e bebushit.
Është djalë. Lajmin e ka zbuluar Fifi përmes një “Instastory” ku uron partneren e Zerkës dhe i uron mirëseardhjen në klubin e mamave. Sipas burimeve të afërta “WHO”, Young Zerka dhe partnerja e tij Iliana janë prej kohësh bashkë, teksa shumë shpejt do të bëhen prindër.

Kujtojmë se Young Zerka dhe Fifi janë duke punuar një EP së bashku që pritet të publikohet shumë shpejt.

Epo na mbetet të themi vetëm urime Zerka dhe Iliana.

Share With:
Translate »
36 Views