Lot dhe përqafime, Flori Agalliu shpërthen pasi sheh vajzën në “Ferma VIP”

Spektaklin e sotëm, Flori është surprizuar në “Ferma VIP”.

Florin në Plevicë u shpreh se i mungon shumë shoqëria, momentet, projektet me ta. Por, gjithashtu fermeri tregoi se i mungon shumë nëna e vetë si edhe vajza.

Flori sapo ka dalë nga Plevica është surprizuar nga vajza e tij si dhe shokët e tij. Mes lotësh Flori ka përqafuar vajzën dhe takoi miqtë e tij, ku kishin ardhur me disa motora, për t’i kujtuar fermerit argëtimet e tyre jashtë ferme.

“Jam shumë krenar që jam baba i kësaj vajze”, tha mes lotësh Flori.

Share With:
Translate »
15 Views