Loti vu! Ja si përgjigjet Jonida Vokshi kur pyetet se kur do bëjë fëmijën e tretë!

Jonida Vokshi është bërë nënë për herë të dytë, e duket se po e shijon mëmësinë në maksimum. Por, nuk ka lënë pas dore veten dhe projektet në televizion. Kujtojmë se ajo së shpejti do marrë përsipër (sërish) moderimin e ‘Big Brother VIP Kosova’, e ndaj e pret një punë e gjatë përpara.

Por, ka nga ata që e pyesin se kur do sjellë në jetë një fëmijë të tretë. Pyetje kjo që po i bëhet vetëm pak muaj pasi solli në jetë djalin.

‘Mos më prek’- thotë një grua në foton që Jonida ka vendosur si përgjigje për këtë pyetje.

E nëse nuk e kuptuar, jo. Jonida nuk e ka në plan tani afër për një bebush të tretë, por kjo nuk do të thotë se nuk është në planet e së ardhmes.

Share With:
Translate »
78 Views