Lufta e ftohtë ka filluar mes Vesës dhe Big Bastës

Janë padyshim një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar dhe vetëm prej një viti e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me ardhjen në jetë të vogëlushit Lian. Por mesa duket mes Big Bastës dhe Vesa Lumës ka nisur një “konkurrencë” e ëmbël se kujt i ngjan Liani. Ndonëse është thënë disa herë që vogëlushi është një kopje e Vesës, sërish reperi mendon ndryshe. Por mesa duket Vesa nuk e ka lënë ta shijojë gjatë këtë që mendon.

Share With:
Translate »
750 Views