Luizi si baba, ai që luan me lodrat e vajzës! Kjo video do ju shkrijë së qeshuri

Luiz Ejlli e Kiara Tito e kurorëzuan dashurinë në “Big Brother VIP Albania” në sytë e miliona shqiptarëve.

Lidhja e çiftit vazhdon suksesshëm edhe jashtë, madje ata janë vërë prindër të një vajze.

Luizi edhe si baba është “gallatë” dhe nuk i ndalë batutat e shakatë, të cilat sjellin edhe mjaftë të qeshura.

Në këtë video, ai shihet duke luajtur me një nga lodrat e të bijës dhe diskutimi me Kiaren është epik.

@luiz_kiara_fansclub

#luizejlli #kiaratito #babyejlli

♬ original sound – Luiz & Kiara

Share With:
Translate »
20 Views