“Me babin për herë të parë në det” Arbër Hajdari publikon foto me vajzën nga plazhi

Opinionisti i ‘Big Brother VIP Albania’ Arbër Hajdar disa muaj më parë është bërë baba i një vajze.

Andaj ai ka publikuar foton me të bukur ku shihet me vajzën e tij në krah nga bregdet

. “Me babin për herë të parë në det” ishte shprehur Hajdari.

Me ardhjen në jetë të vajzës Arbëri dhe Vlera janë me të përmbushur se kurrë.

Share With:
Translate »
27 Views