Luizi u surprizua nga e ëma, vjen reagimi i ëmbël nga Kiara

Mbrëmja e djeshme e Big Brother VIP prime ishte shumë emocionuese për Luizin. Këngëtari doli nga shtëpia, në një vend të inskenuar si pedonalja e Shkodrës, ku u surprizua nga nëna e tij. Dyshja u përqafuan dhe u puthën mes lotësh. E ëma i kërkoi që javën e mbetur të bëjë vetëm humor dhe të nxjerrë në pah anën e tij të mirë e zemrën e bardhë.

Luizi u surprizua nga e ëma, vjen reagimi i ëmbël nga Kiara

Luizi tha se në jetë dëshiron që e ëma të mos punojë më, të qëndrojë në shtëpi me të dhe Kiarën dhe ta bëjë gjyshe. Pas këtij momenti emocionues, Kiara ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale.

Luizi u surprizua nga e ëma, vjen reagimi i ëmbël nga Kiara

Ajo ka publikuar një foto ku Luizi po përqafohet me nënën e tij duke shkruar: Momenti më i bukur i këtij Big Brotheri!

Luizi u surprizua nga e ëma, vjen reagimi i ëmbël nga Kiara

Share With:
Translate »
41 Views