Lulzim Basha uron 1 qershorin bashkë me Viktorian, ja ndikimi që ka te ai vajza e vogël

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar 1 Qershorin duke publikuar një foto me Viktorian, vajzën e vogël.

 Viktoria, është e veshur me një fustan me lule dhe ka hipur mbi tavolinë, që si çdo vend i ndaluar, fëmijët gjithashtu e pëlqejnë shumë.

Duke qenë pranë së bijës, duket se dhe Basha po qesh si fëmijë. Është një efekt që asnjë prind nuk e shmang dot.

Share With:
Translate »
1129 Views