Luna feston 2 mujorin e lindjes! Si u festua kjo nga mami Kiara

Sa shpejt kalon koha… U bënë dy muaj që Luna Mari Ejlli ka ardhur në jetë dhe ditën e sotme e vogla e mami Kiarës dhe babi Luit feston dy mujorin e lindjes.

Lajmin e ka bërë me dije mami Kiara pak minuta pas mesnatës teksa shpërndau një fotografi me portret të plotë të Lunës dhe përbri një urim për bebushen e saj.

Po ashtu pak momente më herët ka ardhur një postim në rrjete sociale nga Kiara e cila ka ndarë një tjetër foto të Lunës me tortën e dy mujorit të saj. Kujt i ngjan më shumë vallë?🥰

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Share With:
Translate »
59 Views