Wow sa janë rritur! Ariana ndan foto me të bijat nga plazhi dhe duken si motra

Ariana Fejzullahu, është një nga nënat me linjat më përfekte në vendin tonë.
Ajo këto ditë të ngrohta vere, po i kalon me familjen e saj në pushime.

Ariana, ndau një fotografi me dy vajzat e saj,

Njëra e paska kaluar e tjetra shumë afër saj, pra duken si tri shoqe.

Share With:
Translate »
46 Views